tel: 514 030 432  mail: monika.steczowicz@gmail.com

Informacje organizacyjne

ZAKWATEROWANIE

Dzieci prosimy wyposażyć w śpiwór, poduszkę, prześcieradło, rower i kask rowerowy.

Dzieci śpią w nowych 4 osobowych namiotach (2 sypialnie dwuosobowe lub wojskowe NS). Sypialnie z podłogami. Do dyspozycji mają wygodnie i nowe materace wojskowe (gruba warstwa wypełnienia, spód gumowy). Plac namiotowy oświetlony. W sąsiedztwie namiotów sanitariaty z bieżącą zimną i ciepłą wodą (6 umywalek, 4 prysznice, 4 WC), budynek murowany 150 m2 do zajęć tanecznych oraz innych. Stołówka w restauracji na terenie gospodarstwa.

ZAJĘCIA JEŹDZIECKIE - Nasze konie przez cały rok są uczestniczą w zajęciach dla dzieci i są przygotowywane do jazdy według standardów Polskiego Pony Klubu. Kampowicze uczestniczą w pracach porządkowych w stajni i przygotowują konie do jazd. Każde dziecko ma prawo wyboru konia do jazdy. W odpowiednim wyborze pomagają ciocie instruktorki. W zależności od stopnia zaawansowania dziecka jazdy prowadzone są na lonży na koralu, na lonży na placu, na placu bez lonży, w terenie, zajęcia Pony Games.

OPIEKA MEDYCZNA - Monika Steczowicz (gospodyni) jest lekarzem pediatrą.

WYŻYWIENIE - 4 posiłki dziennie + napoje cały dzień + kanapki i owoce sezonowe  dla głodnych cały dzień. Posiadamy pełne zaplecze gastronomiczne. Szefową kuchni jest Nauczycielka zawodu ze szkoły gastronomicznej w Górze Kalwarii.

Wielkość grupy: 30 dzieci + 5 osób kadry

Termin przyjmowania zgłoszeń: do 1 Maja 2018 lub wyczerpania miejsc

Kontakt: Monika Steczowicz Tel. 514 030 432, Bartek Steczowicz Tel. 514 030 431
monika.steczowicz@gmail.com
www.kamplolek.pl

 

Wszelkie prawa zastrzeżone / Polityka prywatności